تعمیرات گوشی موبایل

با استفاده از نام مستعار، (Test Detect Pixel Test and Fix (DPTF یک روش سریع و آسان برای تعیین و به خصوص تعمیر پیکسل های مرده یا گیرکرده است. این یک برنامه رایگان است و دارای یک رابط کاربری ساده نیز است که کار با آن را راحت و سریع می کند.
عده ای می گویند یک صفحه سفید بندازید کاملا و نگاه کنید پیکسلی سیاه روشن نمانده باشد و برعکس.اما عده ای میگویند سه رنگ RGB را به تریب باید بک گراند بزارید و چک کنید.

تعمیرات مک بوک

مرکز تخصصی تعمیراتبرتر ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مرتبط با این محصول به متقاضیان است. در مرکز تعمیرات برتر تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر مک بوک اپل حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاریِ مرتبط با این دستگاه را به مراجعان ارائه دهند. سرویس‌های ارائه شده در این مرکز، منحصر به مدل و نوعی خاص از این دستگاه نیست و کلیه مدلهای مک بوک اپل، اعم از پرو، رتینا و مک بوک ایر اپل را شامل می‌گردد.
در گروه تعمیرات برتر،تعمیرات انواع مک بوک ها از جمله مک بوک،مک بوک ایر و مک بوک پرو در تمامی اندازه ها و تمامی سال ها انجام میشود.گروه تعمیر به دلیل بالا بودن هزینه های لوازم جانبی محصولات اپل،امکان تعمیر تمامی لوازم جانبی محصولات اپل را از جمله: تعمیر شارژر مک بوک،تعمیر کیبورد مک بوک،تعمیر باطری مک بوک و … را با مناسب ترین هزینه و با کیفیت ترین قطعات برای مشتریان عزیز فراهم میکند

تعمیرات آیپد و تبلت

تعمیر آیپد بسیار دشوار بوده و یکی از تخصصی ترین تعمیرات به حساب می آید . زیرا آیپدها از تکنولوژی متفاوت و منحصر به فرد بهره گرفته اند و با سایر تبلت ها متفاوت هستند ، به همین دلیل تعمیرات آی پد باید توسط متخصصینی انجام شود که آشنایی کامل با سخت افزار و نرم افزار ای پد را دارند . بنابراین مراجعه به تعمیرگاه و نمایندگی مجاز جهت تعمیر آیپد ضروری است .تعمیرات برتر تعمیرگاه مجاز محصولات اپل از جمله ؛ تعمیرات تخصصی آی پد می باشد .
این ما هستیم که موبایل ها را می آفرینیم. ما با موبایل خود حرف می زنیم، پیامک می دهیم، وبگردی میکنیم، از برنامه های مختلف استفاده می کنیم، بازی می کنیم و همیشه در حال عکس گرفتن هستیم. بیشتر از ۵۰ درصد مردم ایران از گوشی های هوشمند استفاده می کنند و این سبک زندگی باعث می شود انتظارها از گوشی های موبایل روز به روز بیشتر شود.برای یک گوشی هوشمند هیچ چیز مهم تر از آنتن دهی قوی نیست.وقتی موبایل شما آنتن نمی دهد اتفاقات زیر ممکن است رخ دهد.